Logo Tatra


Home
Aktuality
Diskuse
Bazar
Srazy
Servisy
Závady /opravy
Odkazy
Galerie
Katalog

T613
T613-2
T613-3
T613-4
T613-4Mi
T613-4 T700

valid-page

[CNW:Counter]

Americka kamna.com
Champagneblog.cz
Klub historickych unikatů.cz
11. sraz náklaďáků 29.5. až 31.5.2015system2015-05-29 08:00:00
logoTHCCR.png

Vážení přátelé ,
Tatra historik klub ČR si Vás tímto dovoluje po dvouleté přestávce pozvat na přátelské setkání, konané již tradičně na zemědělské usedlosti MuMá impéria. Srdečně zveme nejenom majitele všech možných modifikací užitkových automobilů TATRA, ale zároveň majitele ostatních československých užitkových automobilů, v jejichž technickém průkazu byl zapsán rok výroby nejvýše 1980. Těšíme se na Vaše tahače, autojeřáby, autobagry, sklápěčky, míchačky, vrtačky, valníky, požární cisterny a žebříky, skříňové nástavby, komunální a další modifikace. Velikost ani hmotnost není omezena, avšak důležitá je historická původnost vozu i nástavby. Proto si v zájmu kvality srazu pořadatel vyhrazuje právo odmítnutí účasti historicky bezcenných provedení.

Letos také můžete přijet už ve čtvrtek, zázemí srazu, které jsme nově připravili .ve chlívě. bude plně fungovat včetně přísunu různých životodárných tekutin. Toalety, umývárna a polní sprcha samozřejmostí.

Těšíme se na renovační premiéry . jistě během dvouleté pauzy vznikly, poznáme další stejně postižené nadšence a strávíme spolu několik krásných dnů. Celý víkend budeme obdivovat dokonalé rádiem řízené modely užitkových automobilů v měřítku 1:14.

Přihlášku můžete vyplnit on-line na www.tatratruck.cz, foto Vašeho vozu zaslané na e-mail tatra@tatratruck.cz vítáno.

Přihlášku v tisknutelné podobě si také můžete na našich stránkách stáhnout a poslat poštou nebo zavolejte a my Vám přihlášku rádi pošleme. Uzávěrka přihlášek je 22. 5. 2015 úderem půlnoci. Poté bude na přihlašovaná vozidla nahlíženo jako na neregistrovaná.
Děkujeme za pochopení.
Informace též telefonicky David Mára +420 774 621 059